AKTUALITET

Nostalgjikët e diktatorit rishfaqen me portretet e Enver Hoxhës në festën e Çlirimit!

10:42 - 29.11.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Fotoja e diktatorit komunist Enver Hoxha është rikthyer në kryeqytet. Nostalgjikët e diktatorit kanë kryer sot homazhe te Varrezat e Dëshmorëve, teksa në hyrje të rrugës kanë vendosur pankarta dhe lule në ditën e Çlirimit.
Përveç fotos së Enver Hoxhës, si udhëheqës i Partisë Komuniste dhe strateg i LANÇ, ata kanë vendosur dhe figura të tjera të LANÇ.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.