BLUETOOTH

Zonja, kjo është ajo që meshkujt adhurojnë tek ju, pavarësisht nga lloji i trupit

20:30 - 02.12.22 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Shumë gra kanë bërë përpjekje ekstreme për të tërhequr burrat dhe për të përmbushur standardet moderne të “trupit të përsosur”, duke përfshirë dietat, ushtrimet rraskapitëse, korsetë mbytëse dhe madje edhe operacionet plastike. Por është gjithmonë e rëndësishme të mbani mend se më shpesh ajo që në të vërtetë i magjeps meshkujt ka pak të bëjë me figurën në një peshore.
Këtu janë disa nga gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, pavarësisht nga pesha dhe lloji i trupit:

Flokët: Sidomos kur janë të sapo larë, kanë erë të pastër dhe kanë cilësi të butë.

Sytë: Nuk ka asgjë më seksi se një vështrim i qëndrueshëm, veçanërisht kur rrezaton shkëlqim, erotizëm dhe inteligjencë.

Lëkura: Kur është e butë, ndjenja më e këndshme është të pushosh në lëkurën e zhveshur të një mashkulli.

Ashti i klavikulës dhe lakorja e qafës: Ka diçka në lidhje me klavikulën që e bën atë të parezistueshme për meshkujt. Ndoshta është dhëmbëzimi natyral, duke i ftuar ata të zhysin fytyrën dhe të shijojnë aromën femërore ose të japin një puthje të butë.

Barku: Pse tërheq kaq shumë vëmendje? Ndoshta sepse, për shkak të konstruksionit të saj, i jep vetes një puthje sensuale. Prandaj, kushtojini vëmendje higjienës së zonës.

Kthesa: Të pasmet e rrumbullakëta, shpatullat, gjithçka që i jep mundësi përkëdheljes dhe i jep plasticitet një trupi femëror.

Gjinjtë: Mund të jetë në kategorinë e lakuara, por është një simbol i madh i feminitetit dhe sensualitetit në vetvete. Pavarësisht nëse përshtatet rehat në pëllëmbën e një mashkulli ose ajo prek pak një pjesë të vogël të saj tek një mashkull, ai gjithmonë admirohet dhe kënaqet nga një mashkull. (Dhe, pas seksit, një jastëk.)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.