Kronikë

Rrëmbim në Tiranë/ Një djalë dhe një vajzë marrin me forcë në makinë 38-vjeçarin dhe e dhunojnë

12:57 - 03.12.22 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku dy të rinj, konkretisht D. D., 25 vjeç dhe D. D., 29 vjeçe kanë marrë me forcë në makinë një 38-vjeçar në Tiranë dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tij.
Policia bën me dije se është bërë i mundur arrestimi i 25-vjeçares, ndërkohë që bashkëpunëtorja e tij është vënë nën hetim në gjendje të lirë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 ndaluan shtetasin D. D., 25 vjeç, banues në Tiranë, si dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen D. D., 29 vjeçe, banuese në Shkodër, pasi këta dy shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, dyshohet se kanë marrë në makinë, pa dëshirën e tij, shtetasin A. S., 38 vjeç, dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tij”, thuhet në njoftim.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.