Kryesore

Tedi Blushi poston foton me të rinjtë e PL-së: Bashkimi i tyre është orteku që do shembë sistemin dhe keqqeverisjen e Edi Ramës

13:32 - 03.12.22 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka publikuar disa foto bashkë me të rinjtë të LRI-së, pas aktivitetit me gjimnazistët që zhvilloi ditën e sotme kreu i PL, Ilir Meta.
Blushi thekson në mesazhin e tij se “Rinia është fuqia e ndryshimit të madh”.

Ai shton më tej se fitorja do të jetë e të rinjve, dhe bashkimi I tyre është orteku që do shembë sistemin dhe keqqeverisjen e Edi Ramës. “Rinia është fuqia e Ndryshimit të Madh! Bashkimi i të rinjve është orteku që do të shembë sistemin dhe do të ndëshkojë keqqeverisjen e Edi Ramës!

FITORJA DO TË JETË E RINISË!”, thekson Blushi.

Tedi Blushi4


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.