AKTUALITET

FOTOLAJM/ Pas ministrave, Rama mbledh edhe drejtorët e institucioneve! I drejtohet me tone të ashpra Manjës

12:37 - 06.01.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në një takim ministrat dhe drejtues institucionesh në varësi të qeverisë. Ndonëse një takim i mbyllur, LSA ka publikuar disa foto ku shihen zyrtarët që kanë marrë pjesë në takim.
Fill pas takimit që pati me presidentin Begaj, Rama ka mbledhur qeveritarët e zyrtarët në Pallatin e Kongreseve.
Mes këtyre fotove ka dhe disa momente pikante ku shihet se Rama flet me gjeste dhe tone të ashpra me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe Damian Gjiknurin.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.