BLUETOOTH

Në pritje të ëmbël? Reagon Sara Berisha

10:45 - 24.01.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Pas deklaratës së këngëtarit Young Zerkës, i cili trazoi rrjetin duke hedhur dyshimet se Sara Berisha dhe DJ PM do të bëheshin prindër për herë të parë.
Por menjëherë ka reaguar vetë blogerja e cila ka hedhur poshtë dyshimet për një shtatzëni.

Përmes një postimi në Instastory, Sara shkruan se nëse do të ketë një lajm të rëndësishëm atëherë do të jetë vetë ajo e cila do ta konfirmojë.

 

 

 

 

 

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.