BLUETOOTH

Puthje e përqafime/ Rita Ora ‘thyen heshtjen’, flet për marrëdhënien treshe me bashkëshortin dhe aktoren

10:27 - 24.01.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Këngëtarja e njohur, Rita Ora ka reaguar lidhur me kritikat dhe thashethemet që ajo ka marrë, pasi u aludua se ishte në një marrëdhënie treshe me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe aktoren Tessa Thompson.
Teksa u panë duke u puthur dhe përkëdhelur në një festë së bashku, këngëtarja 32-vjeçare i ka cilësuar të gjitha thashetheme se pohon se ishin si një grup miqsh.

32-vjeçarja, e cila u martua me bashkëshortin e saj regjisor tha: “Në atë foto ishin vetëm një grup miqsh që po kalonin mirë me njëri-tjetrin. Taika dhe Tessa thjesht po e linin veten të lirë.”

Kujtojmë se në foton e publikuar në vitin 2021, Rita dhe Taika shiheshin duke pirë duhan në një ballkon në Sydney me yllin 39-vjeçaren.

Treshja shihen duke u puthur dhe përkëdhelur në foto.

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.