Kronikë

E rëndë/ 30-vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i dytë i pallatit. Familjarët deklarojnë se…

10:49 - 25.01.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Poliçanit, pasi një 30-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i dytë i pallatit.
Mësohet se si pasojë e plagëve të marra, i riu ka ndërruar jetë në autoambulancë duke u transportuar për në spital.

Lidhur me ngjarjen e rëndë, familjarët e viktimës kanë deklaruar se 30-vjeçari vuante prej disa kohësh nga depresioni.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.01.2023, rreth orës 10:00, në qendër të qytetit të Poliçanit, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i pallatit, ku jetonte, shtetasi F.D., 30 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë në autoambulancë duke u transportuar për në Spitalin Rajonal Berat.

Nga deklarimet e familjarëve shtetasi F.D., vuante prej disa kohësh nga depresioni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.