AKTUALITET

Përfshihet nga flakët një apartament në Elbasan, shpëtojnë familjarët (FOTO)

17:49 - 05.02.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Një apartament në lagjen “Vullnetari” në qytetin e Elbasanit është përfshirë nga flakët.
Mësohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia dhe se fillimisht flakët kanë përfshirë perdet e kuzhinës dhe më pas janë shpërndarë në ambientet e tjera te shtëpisë, duke krijuar panik te familjarët.

Punonjësit e shërbimit zjarrfikës  kanë ndërhyrë menjëherë duke kanë vënë nën kontroll flakët të cilat kanë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar pasi pjesëtarët e familjes në apartamentin e të cilëve ra zjarri pas njoftimit të Shërbimit Zjarrfikës dolën jashtë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.