Kronikë

U përpoq të shmangte përplasjen me një kafshë në rrugë, aksidentohet drejtuesi i motoçikletës. Dërgohet me urgjencë drejt Traumës

11:20 - 24.02.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident ka ndodhur gjatë paradites së sotme në aksin Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldre.
Panorama TV mëson se drejtuesi i një motoçiklete, ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar, pasi është përpjekur të shmangë përplasjen me një kafshë.

Ai ka pësuar dëmtime të rënda dhe është dërguar drejt spitalit të Traumës në Tiranë për një ndihmë të specializuar mjekësore.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.