BLUETOOTH

“Do bëj s*ks me Kvaran”, aktorja italiane lëshon deklaratën e bujshme: Nëse Napoli del kampion, të gjithë lojtarëve…

16:29 - 22.03.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Aktorja e njohur italiane, Paola Saulino, e cila është bërë shpesh pjesë e skandaleve në Itali, ku së fundmi u përfol se kishte shkuar me Zhorzhinjon, së fundmi ka lëshuar një deklaratë të bujshme për yllin e Napolit, Khviça Kvaratskhelian.
Modelja njihet si një tifozë e zjarrtë e “Axurrëve” dhe këtë e ka treguar dhe në postimet e saj.

Por deklarata e fundit për yllin më të ri të Napolit ka trazuar vërtet ujërat. Në një intervistë ajo shprehet: “E dua Kvaran. A do të bëja s*ks me atë? Sigurisht që po dhe do e bëj”.

Pas kësaj deklarate mediat italiane po presin si do të reagojë e fejuara e sulmuesit, Nitsa Tavadze, e cila prej kohësh qëndron krahë Kvaratskhelias.

Gjithashtu ajo u shpreh dhe se nëse Napoli do të fitojë kampionatin, atëherë do të kryejë një s*ks oral me të gjithë lojtarët e skuadrës së Spaletit.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.