AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:32 - 22.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
gs

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

pan

Titujt kryesorë:

“Prestige” në raportin e DASH, ish-ministri Halimi: Pasurive të krimit u garantohet procesi gjyqësor, biznesit i vihet tritoli

Berisha: Rama shtrohet në darka 10 mijë euroshe, ndau 5 miliardë euro me Alabarin për Durrësin

“Kryebashkiakët në SPAK”- Spartak Braho: Rama të japë dorëheqjen

Blendi Gonxhe nuk tërhiqet, injoron Autoritetin: Çmimi i patentave do të rritet

Boçi: Raporti i DASH rrëzoi qeverinë, shembja e “Prestige” rasti më flagrant

“GoFoundMe” për Luiz Ejllin ul imazhin e tij në lojë, si ndryshuan shifrat pas nismës së familjes

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

 

pam

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:

gs

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.