BLUETOOTH

Plas sherri mes vajzave në emisionin ‘Përputhen’: Kujdes me mu se t’i thej gishtat! VIDEO

20:19 - 22.03.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak.
Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon, sidomos kur në mes futen interesa të përbashkëta.

Së fundmi Disela dhe Briki janë përplasur fizikisht me njëra tjetrën, për shkak se Briki doli në takim me Artjonin.

“Këto okej, kujdes me mua. Kujdes me mua, se t’i thej gishtat”, i thotë ajo teksa debatojnë.

VIDEO:


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.