BLUETOOTH

Të përqafuar dhe të veshur me pelerina, Donaldi dhe Iliri filmohen në rrugët e Tiranës

22:30 - 22.03.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 ishin rivalë, mirëpo jashtë saj Iliri dhe Donaldi kanë treguar që gëzojnë një miqësi të bukur.
Së fundmi, dy ish banorët e Big Brother Vip janë filmuar në rrugët e Tiranës. Të veshur të dy me pelerina të kuqe ata shihen të përqafuar duke qeshur dhe kërcyer. Nuk dihet ende se për çfarë dy djemtë kishin vendosur të visheshin ashtu, ose mos ndoshta kanë qenë duke filmuar ndonjë projekt së bashku.

Ndërkohë, kujtojmë se emisioni i Donaldit  dhe vëllait të tij Romeos “Më lër të flas” starton  së shpejti dhe mos ndoshta vallë Iliri do të jetë i ftuari i parë.

@thumbshowbiz #thumbshowbiz #ilirshaqiri #donaldveshaj #bigbrothervipalbania #viral #fypshqip #fyp #albania #kosovo #shqipetntiktok ♬ original sound – THUMB SHOWBIZ


Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Po lajmi per publikun ku eshte?
    Dalin dy kokrra bytheqi….. , kar-agjoze duke bere idiotesi ne mes te rruges dhe na e shisni per lajm.
    Jeni shterpe dhe pa nivel.

    Përgjigju ↓