BLUETOOTH

Upss!Moment i sikletshëm për Jori Dellin, modeles i dalin pjesët intime gjatë spektaklit (Video)

14:57 - 22.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Jori Delli është ndër banoret e cila u komentua shumë që në hyrje Big Brother VIP Albania.
Modelja tërhoqi vëmendjen që nga hyrja që e bëri në një mënyrë të veçantë, duke u paraqitur me një vallëzim e shoqëruar nga disa balerinë.

Shpesh herë bukuroshja shfaqet goxha provokuese duke nxjerrë në pah format e saj perfekte trupore.

Mirëpo, në rrjet po qarkullon një video e Jorit në një prej mbrëmjeve të spektaklit teksa shihet e veshur me një fustan të gjatë me një prerje deri te kofshët ku ka patur dhe një moment aspakt të këndshëm.

Teksa po ulej në kolltuk modeles i dolën pjesët intime dhe të brendshmet, por që këtë situatë e ka evituar me shpejtësi.

Kujtojmë se Jori njihet si modele, blogere dhe një nga gazetaret e SportItalia. Jori ka marrë komplimente në transmetim live për look-un e saj edhe nga ish-kryeministri Italian Silvio Berluskoni. Bukuroshja është komentuar shpesh në media për fotot e saj provokuese. Dikur Jori Delli bëri jehonë në mediat italiane, pasi është shprehur se ka takuar futbollistët më të famshëm, Ronaldon dhe Neymar. Në gusht të 2019-s, modelja ishte protagoniste në një spot reklamash me futbollistët e njohur. Ato shihen të veshur si aristokratë, e më pas Neymar e Cristiano nisin dyluftimin me shpata. Për këtë takim, Jori ka folur në emisionin e famshëm italian “Tiki Taka”. Ajo tha se përpara se të fillonte të xhironte atë reklamë, u detyrua të nënshkruante një marrëveshje konfidencialiteti.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.