BLUETOOTH

VIDEO/ Nuk pritej, banorja e Big Brother VIP: Do të dal unë, që të mos largohesh ti edhe Kiara

13:57 - 22.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Përballja e Kiarës me Oltën në nominim e ka mërzitur Luizin. Madje ai ka deklaruar se nëse Kiara del të shtunën, do dalë edhe ai.
Ndërkohë pas prime teksa ndodheshin në oborr, Fotinia me shenja ka komunikuar me Luizin duke i thënë se do dal ajo, për ta shpëtuar Kiarën.

Nuk pritej vendimi i saj! "Nuk do të flas gjithë jetën

Luizi nuk e pranoi këtë gjë dhe tha se nuk do t’i flasë më gjithë jetën nëse ajo e bën këtë.

Nuk pritej vendimi i saj! "Nuk do të flas gjithë jetën

Nga ana tjetër Fotinia i tha se loja e Big Brother nuk do kishte kuptim pa të.

 

Nuk pritej vendimi i saj! "Nuk do të flas gjithë jetën


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.