AKTUALITET

Këmbimi valutor 23 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:03 - 23.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 105.1 lekë dhe do të shitet me 106.6 lekë.
kembimi

Euro sot do blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 113.5 lekë dhe do shitet me 114.8 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 128.8 lekë dhe do shitet me 129.8 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.