BLUETOOTH

Luizi e thotë hapur: Kam frikë se publiku më do vetëm në shtëpi dhe jo me Kiarën

14:52 - 24.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Dalja e Kiarës “kokë më kokë” me Oltën në nominim, e ka trembur shumë Luizin. Ky i fundit po përgatit veten për daljen e Kiarës, ndonëse herë pas here përsërit shprehjen që “Kiara nuk del nga shtëpia”.
Teksa po bisedonte sot në mëngjes me Elvisin, Luizi tha se ka frikë se publiku e do atë vetëm në shtëpi dhe jo me Kiarën.

Ai shtoi se njerëzit duan të shikojnë spektakël dhe debate, elemente të cilat i ofron Olta. Elvisi i tha Luizit se Olta është vajzë shumë inteligjente, por loja e saj nuk i pëlqen.

Këtë gjë në fakt, ai e ka shprehur disa herë, duke thënë se Olta aktron shumë dhe e ka marrë shumë seriozisht lojën.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.