AKTUALITET

Ra nga skela, humb jetën 53-vjeçari shqiptar në Greqi

13:52 - 24.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 53-vjeçari ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga skela, teksa po kryente punimet në një banesë.
Mësohet se shqiptari ka rënë nga një lartësi prej 2.5 m dhe ka vdekur në vend.

Menjëherë janë lajmëruar autoritetet dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, për të hetuar më shumë rreth aksidentit fatal.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.