BLUETOOTH

Arsyet/ Ja pse Olta largohet sot nga Big Brother VIP

20:21 - 01.04.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Nga promo e emisionit Big Brother Prime, që do të jetë sonte, u tha se Olta ka kërkuar të dalë.
Olta ka kërkuar të dalë sepse ka marrë informacione se nuk do të arrijë ta fitojë dot.

Por ajo që duket nga bisedat e saj, banorët e rinj që kanë hyrë më vonë dhe që dinë më shumë rreth situatës jashtë, ja kanë shprehur që ajo nuk do të arrijë ta fitojë.

Pas sulmit terrorist në Top Channel duket se Olta nuk ka marrë konfirmimin e Dorit për të qëndruar.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.