BLUETOOTH

Befason konkurrenti i  Për’puthen: E dashura ime jashtë dinte çdo gjë që bëja atje, bëra kompromis me Ildën për…

13:46 - 01.04.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Ai është një nga personazhet më të komentuara të Për’puthen tre. I ftuar në FitStation me moderatoren Çenkuela Hasa, Petro zbuloi se gjatë gjithë pjesëmarrjes në këtë produksion televiziv ka qenë i lidhur jashtë duke pranuar se historia me Irisin aq shumë e komentuar në Për’puthen apo Ildën ka qenë një kompromis.
“Kam patur jetën time jashtë me një vajzë, për këtë arsye nuk e kam menduar dhe kuptuar më të vërtetë se kush më pëlqen te në emision. Unë jam futur si beqar se kisha një krizë më të dashurën, edhe ishte vendim momental, si për inat. U pranova dhe më pas vazhdova lojën time por u riktheva më të dashurën time e cila dinte çdo gjë çfarë bëja unë atje. Por në fund si mënyra se si mu bë refuzimi nga Ilda, deklarimet ishin të gjitha me skenar. U zhgënjeva nga Ilda pasi e kishim lënë që do deklaroheshim bashkë. ”- tha Petro!

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.