BLUETOOTH

Kristi dhe Jori shumë të afërt pas “BBVA”, modelja publikon pamje nga darka romantike…

18:44 - 25.05.23 E.P
GSH APP Get it on Google Play

Krist Aliaj dhe Jori Delli janë ish- banorë të Big Brother Vip Albania që gjatë rrugëtimi të tyre u komentuan për një pëlqim të mundshëm. Kristi arriti të shkoj deri në finale madje u shpall i dyti pas fituesit Luiz Ejlli.
Brenda shtëpisë Jori dhe Kristi nuk shpenzonin shumë kohë së bashku edhe pse ky i fundit shpesh e ngacmonte dhe mundohej ti afrohej bukuroshes.

Është Jori ajo që ka publikuar një video me Kristin  ku shihet se ka dalë për darkë me të.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.