AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:20 - 25.05.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

 

 

BETEJA PER “FRONIN” E PD, BERISHA MBLEDH 15 DEPUTETE, GAZMEND BARDHI 18
BASHA “RIKTHEHET” NE POLITIKEN AKTIVE. GAZ BARDHI I PRERE: NUK E ZGJIDH KRIZEN
Lulzim Basha mban takim me të rinjtë në Tiranë: Ju folët me bojkot të zgjedhjeve! 14 maji është data e skadencës së sistemit politik në Shqipëri

Roland Bejko: Të shkëputemi nga e kaluara
Tabaku: Tur dëgjesash me demokratët. Agron Gjekmarkaj: Duhet një grup i ri pa logo e vulë
Ish-kryetari i autorizuar i dorëhequr, Alibeaj: Çdokush ka të drejtë të rikandidojë në parti

Qeveria prokuroi 82 miliardë lekë mallra e shërbime
Analiza e BIRN: 50 kompanitë e mëdha marrin 55% të parave nga prokurimet

“Shkak, mbulimi kritik ndaj qeverisë”
Raporti i “Freedom House” për Shqipërinë: Tatimet vendosën gjoba të larta për disa TV


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.