BLUETOOTH

A do jetë pjesë e ‘Big Brother VIP 3’?/ Ja si përgjigjet Zhaklin Lekatari

21:21 - 26.05.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Zhaklin Lekatarin ishte në “Big Brother VIP 2”, ku ishte në rolin e opinionistes.
Ka më pak se një muaj që formati ka përfunduar, por jo kurioziteti për të dhe edicionin e radhës. Zhaklina ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram ku mes të tjerash dikush e ka pyetur nëse do jetë pjesë e “Big Brother VIP 3”.

Por, sigurisht është ende herët për ta thënë këtë. E sidomos nga përvoja që pati. Zhaklina është përgjigjur duke thënë se nuk e di ende.

“Big Brother 3 ju le takim së shpejti”-shkruante producentja Sara Hoxha pak orë para nisjes së finales. Kështu ajo la të kuptohet se sezoni i tretë do nisë pas disa muajsh.

Në një intervistë për “Shqipëria live”, producentja zbuloi se BBV3 pritet të nisë në periudhën vjeshtë-dimër, duke bërë ndjekësit të mendojnë se pas verës do të kemi rikthimin e spektaklit shumë të ndjekur, ndryshe nga viti i kaluar kur nisi në fund të dhjetorit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.