LAJMI I FUNDIT

‘Çmendet’ moti, nga temperaturat e larta në rrebeshe shiu! Ja si do të jetë fundjava

17:34 - 26.05.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Moti në fundjavë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve ajrore të paqëndrueshme, sipas SHMU-së.
 

Pritet që dita e nesërme të nisë me kthjellime dhe gjatë mesditës do të nisin vranësirat ku priten dhe reshje shiu të cilat hera-herës do të jenë edhe në formën e shtrëngatave afatshkurtër.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-8m/s, shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1 ballë.

349337272_966141848163677_8738178473585508566_n347229492_761527122281811_1581728954712268530_n


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.