AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

06:00 - 27.05.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

 

 

Kompania e sekuestruar mori tendera
BIRN: Tenderat e gatimit në spitalet e Elbasanit ushqejnë kompaninë e lidhur me krimin
Kompania ka fituar prej vitit 2016 tenderat e ushqimit në spitalet e Elbasanit dhe vazhdon ta kryejë këtë shërbim

BERISHA DHE RAMA NUK VOTUAN PROJEKTIN QE RRIT PAGEN E QEVERISE DHE KUVENDIT
DYFISHIMI I RROGAVE, 97 DEPUTETET E PS-PD QE VOTUAN “PRO” VENDIMIT
Votoi kundër rritjes së pagës për deputetët dhe ministrat, deputeti i PD, Petrit Doda: Qeveria në fillim të kthejë sytë nga shtresa në nevojë, pastaj për administratën

“Qeveria të zbatojë vendimin e gjykatës”
Tabaku për shkrirjen e Bordit të ushqimeve: Çmimet po rriten në kurriz të qytetarëve

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

5

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

6

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.