BLUETOOTH

Çfarë po ndodh me çiftin? Kiara poston foto në Instagram: U ndamë…

19:43 - 28.05.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Pas mbarimit të “Big Brother VIP 2”, Luizi Ejlli dhe Kiara Tito mbeten çifti më i përfolur i Showbiz.
Por nuk kanë munguar edhe thashethemet për ndarjen e tyre. Nisur nga Kjo, Kira ka ironizuar përmes një foto në Instagram ku shkruan “u ndamë”.

Kujtojmë që çifti pas përfundimit të emisionit, janë shfaqur shumë herë bashkë por ‘gojët e liga’ shpesh herë aludojnë për ndarjen e tyre.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.