AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:10 - 29.05.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

 

DRAFT-RAPORTI/ “SULM NDAJ BIZNESIT, I LIDHUR ME MEDIA KRITIKE SI TV NEWS 24”
PARLAMENTI EUROPIAN: TE HETOHET PRISHJA E “PRESTIGE” NGA QEVERIA
EurodeputetiGahler: Autoritetet shqiptare të ndërmarrin veprime të menjëhershme kundër ndërhyrjeve politike dhe ekonomike në media

Këndon para mbështetësve: Bye bye Kemal
Erdogan zgjidhet për herë të tretë president i Turqisë, Rama e uron në shqip dhe turqisht
Begaj: Partneriteti dhe miqësia vëllazërore mes Shqipërisë dhe Turqisë do të vazhdojnë dhe do të rritet më tej

Kryeministri: Disa nga ne sillen si bajraktarë, e bënë zhele flamurin e PS-së
Rama: Persona në qeveri turpëruan PS-në, për disa gjëra nuk jam krenar
“Kadastra, pasqyra e turpit për Partinë Socialiste”

“Shkrihet” fondi i Kontigjencës
Rritja e pagave për zyrtarët e lartë dhe administratën fatura shkon 80 milionë euro
Mungojnë paratë, Rama u zotua se deri vitin tjetër paga mesatare do të shkojë në 900 euro

“E kalova sprovën e lidershipit”
Basha me të rinjtë në Shkodër: Shpresova për reflektim në PD, por gjërat janë më keq

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panoramaa

APELI NGA BRUKSELI/ Parlamenti Europian: U shkel ligji me “Prestigjin” dhe “News 24”

“Ne zgjedhim ndryshe nga bota”, Sander Lleshaj: Një presion i fortë publik dhe ndërkombëtar imponon ndryshimin e madh

Ligji i ri i kompensimit të pronave, Myrshit Vorpsi: Penalizon 18 mijë persona, Kushtetuesja, “arma” e fundit

“Të hapim PD-në”, Tabaku: Partia të identifikohet me një fytyrë të re

Goditi Berishën, Prokuroria: Gert Shehu të shtrohet në psikiatri

Kiara fiton një vend në televizion, por humb miqtë, çfarë ndodhi mes ish-banorëve

DOSIER

“Amanet fëmijët”, fjalët e fundit të Dali Ndreut dhe Liri Gegës para pushkatimit. Akuza, tradhti ndaj Atdheut

OPINIONE

Në Hiroshima/ LEONARD DEMI

Pandemia që lamë pas, por që s’duhet harruar/ AKADEMIK PROF. ANASTAS ANGJELI

Pagat parlamentare dhe shitblerja e votës/ PËLLUMB NAKO

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.