Kronikë

VIDEO/ Ekrani Led-Wall zë posht maturantet në Tiranë! Vajzat pësojnë thyerje gjymtyrësh

12:29 - 29.05.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë momentit kur po diplomoheshin maturantët në një gjimnaz në Tiranë, ku ekrani  Led-Wall  është shkëputur dhe ka zënë posht disa  vajza.
U mësua se të dëmtuatat janë dërguar në spitalin e Traumës, teksa raportohet se kanë thyerje të gjymtyrëve dhe lëndime të tjera në trup.

Në lidhje me këtë ngjarje nuk ka një raportim nga policia.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.