EKONOMI

Euro dhe dollari bien ndjeshëm, ja çfarë ndodh në tregun e këmbimit valutor

08:01 - 02.06.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.9 lekë dhe do të shitet me 102.2 lekë.
kembimi valutor

Sot monedha evropiane do të blihet me 108.7 lekë dhe do të shitet me 109.6

Franga zvicerane sot do të blihet me 110.9 lekë dhe do të shitet me 112 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126 lekë dhe do të shitet me 127.2 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.