Kronikë

EMRI/ Mbyti nënën e tij, ja kush është 24-vjeçari

22:03 - 03.06.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Të tjera detaje kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Përmet, ku mbeti e pajetë një 65-vjeçare.
Sipas burimeve për News 24, Albi Muhollari është 24 vjeçari që i ka marrë jetën nënës së tij.

Sipas njofitmit të policisë autoritetet janë vendosur në ndjekje të autorit pas raportimit të ngjarjes dhe kanë arrestuar të riun me iniciale A. M.

Sakaq, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.