EKONOMI

Këmbimi valutor 3 Qershor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:47 - 03.06.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.8 lekë.
kembimi valutor1

Sot monedha evropiane do të blihet me 108.1 lekë dhe do të shitet me 109.2.

Franga zvicerane sot do të blihet me 110.3 lekë dhe do të shitet me 111.3 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 125.2 lekë dhe do të shitet me 126.5 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.