AKTUALITET

Sherr mes bandave në Itali, plagosen me thikë tre shqiptarë

17:16 - 04.06.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në Itali. Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano, ndërsa tre shqiptarë kanë mbetur të plagosur.
Ngjarja dyshohet se ka ndodhur mesa bandave rivale, shqiptare dhe afrikane.

Pas konfliktit sherri degjeneroi në përdorimin e thikave, ndërsa njëri prej tre shqiptarëve të plagosur ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Sakaq autoritetet po punojnë për kapjen e autorëve , të cilët theksohet se janë anëtarë të bandës afrikano-veriore.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.