BLUETOOTH

VIDEO/ Ish-banorja e BBVIP bie pre e “grabitjes”, shikoni si reagon kur kupton se është kamera e fshehtë

18:29 - 18.09.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Ish-banorja e BBV1, Antonela Berisha e njohur gjithashtu edhe për pjesëmarrjen e saj në programin e dashurisë “Përputhen” së fundmi është përballur me një situatë të sikletshme dhe aspak të këndshme.
Ndonëse në rubrikën “mos i bjer me top” në emisionin “e Diell” dhe në rrjet ka shkaktuar shumë të qeshura, reagimi i Antonelës lidhur me një kamera të fshehtë që i është bërë nuk ka qenë edhe aq gazmorë.

Ronaldo Sharka dhe Erjola Doçi kanë inskenuar skenën e një grabitje.

Dy moderatorët bashkë me një person me maskë drejtohen drejt dyqanit të saj të veshjeve ku dhe ndodhë skena e grabitjes.

Personi i maskuar i afrohet Antonelës dhe duke i folur me tone të larta zëri i kërkon të nxjerr të gjitha parat që i ndodhen në biznes.

Në një moment dëgjohen Berisha teksa thotë: Qetësohu, kaq kam…

Kamerën e fshehtë e zbuluan dy moderatorët e emisionit kur hynë në ambientet e biznesit duke bërtitur “Stop kamera e fshehtë”.

Ajo çfarë vihet re nga reagimi i Antonelës është zemërimi që ka me Ronaldo Sharken sa në një moment tenton ta godasë.

 

@_loveisland_albania_ Kamera e fshehtë/ Merret peng Antonela Berisha, alarmohen njerezit ne bllok‼️ #antonela #antonelaberisha❤️ #antonelabbvipalb #joke #scherzo #funny #kamera #fshehte #ronaldosharka #erjoladoci #antonelaberishaj #ediell #fypage #perty #pertyshqipe #shqiptaretneperbote #fypp ♬ suono originale – Love Island Albania


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.