BLUETOOTH

Zbulohet shuma marramendëse që u përdor për të blerë në ankand krehrin që Freddie Mercury përdorte për mustaqet

19:10 - 18.09.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Rreth 30,000 artikuj në pronësi të Freddie Mercury u shitën në ankand për 50.4 milionë dollarë! Ndaj, edhe atëherë kur mendonim që nuk do të ofroheshin më shifra të frikshme për sendet e Freddie Mercury-t, duket se u gabuam.
Së fundmi, është raportuar blerja e radhës e frikshme.

Dikush ka paguar plot 152,400 paund ose 189,000 dollarë për të zotëruar një mini krehër Tiffany and Co, të cilin këngëtari i Queen-it e përdori për të krehur mustaqet e tij.

Artikuj të tjerë të shitur përfshijnë një piano që ai përdori për të shkruar “Bohemian Rhapsody” dhe një byzylyk argjendi që mbante në videon e këngës.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.