AKTUALITET

Aksident në aksin Pogradec-Lin, kamionçina përplaset me motomjetin, plagoset një shtetase italiane

16:47 - 19.09.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident automobilistik është regjistruar pak momente më parë në aksin nacional Pogradec-Lin, në afërsi të fshatit Piskupat.
Mësohet se në aksident janë përfshirë një kamionçinë dhe një motomjet, dhe për pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e këtij të fundit, një shtetase italiane.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, ndërsa e plagosura është transportuar drejt spitalit jashtë rrezikut për jetën.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.