BLUETOOTH

FOTO/ I kërkoi burrin për një natë, Elita Rudi i jep përgjigjen epike fansit: Kuku…

17:00 - 19.09.23 eda
GSH APP Get it on Google Play

Këngëtari i njohur Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi janë një ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar.
Moderatorja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë bashkëbisedon me ndjekësit e saj në Instagram.

Ditën e sotme ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me fansat e saj, ku një ndër ta e ka pyetur atë nëse e jep burrin me qera për një natë, ndërsa Elita duke qeshur tha nuk mundet që ta ndajë pasi Gjiko është gjysma e saj.

Kuku, nuk muj me nda gjysmën e vetes.”- ka shkruar Elita.

Kujtojmë që dyshja kanë edhe dy fëmijë së bashku, Zëri dhe Bota.

 

   

 

    


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.