Kryesore

FOTO/ Këtë herë në Kukës, Berisha dhe Bardhi mbledhin opozitën në takim

12:37 - 19.09.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Grupit parlamentar të PD-së janë mbledhur sërish në një tyrezë, por këtë herë në Kukës.
Deputetet e opozitës janë mbledhur në një tryezë për të diskutuar mbi zgjedhjet e pjesshme për Bashkinë Kukës që do mbahet më 24 shtator


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.