AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:15 - 19.09.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

AKTIVISTI I NJOHUR PREZANTON NISMEN E RE: TE REFORMOHET SISTEMI ZGJEDHOR

LIND LEVIZJA “SHQIPERIA BEHET”, LAPAJ: VOTE PER EMIGRANTET DHE PLURALIZEM REAL

Adriatik Lapaj: Vendimi më i vështirë që kam marrë ndonjëherë në jetën time. Të shembim sistemin e kapjes së ekonomisë nga pak duar. Të hapet gara politike

Si do ndahen 10 licencat private, 400 milionë lekë taksa

Komisioni i Ligjeve miraton hapjen e basteve sportive, BIRN: Deputetët PS-PD kanë Kritika

“Duan të heqin vëmendjen nga arrestimi i Amant Josifit”

Meta: Vendi në dorën e qeverisjes së inkriminuar, aferat mafioze s’kanë mbarim

Prezantohet prefekti i ri i Kukësit

Nisja e shkollave, Balla: Paketa e sigurisë do të garantojë ashpërsim të ndëshkimit për keqbërësit

“Fëmijët rrezikun më të madh nga droga apo bullizmi, nuk e kanë në shkollë, por rrugës për në shkollë”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 

gazeta2

Titujt kryesorë:

Statistikat e Censit/ Sa grekë ka Konispoli dhe Himara e si i “shton” Greqia

Pensionistët e vetëpunësuar përjashtohen nga detyrimet e Sigurimeve Shoqërore, llogaritja nis nga 1 prilli

Nis numërimi i popullsisë. Gjobë deri në 100 mijë lekë kush s’përgjigjet ose gënjen! Penalizimi për kryefamiljarin

Beleri në burg, Apeli rrëzon sërish kërkesën për lirim

Preken nga projektet, masa dhe lista e plotë e përfituesve

Vajza e “lotit” kthehet në Tiranë, surpizat në koncertin e Lilës

Opinion

Shqipëria dhe Kosova në BE më 2030, mes ëndrrës dhe demagogjisë?!/ Nga BEN ANDONI

Arsimi jopublik, matës i politikave të dështuara/ Nga QEMAL ÇEJKU

Afganistani/ Nga MONIKA STAFA

Dossier

Dokumentet sekrete, zbulohen lidhjet mbi 20-vjeçare! Sigurimi furnizoi me armë “Kamorrën” në Itali! Paratë për blindimin e “Mercedes”-it të Ramizit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

 

gazeta3

Titujt kryesorë:

Tirana nxjerr “muskujt muskujt muskujt” ,shou në Partizani-Egnatia

Bardheblutë likuidojnë Kukësin, Shehi: Na penalizoi terreni, një sulmues si gur rezervë

Asani: Kombëtarja është jetë, ju tregoj sekretin e golit kundër Polonisë

Minifutboll, trajneri Kadiu: Shqipëria do të befasojë

Memelli, i bindur: Vllaznia ia del në Laç

Dinamo rikthen Mehmetin, Bardhi: Pres reagim në derbi

Elbasani dhe Vora s’falin, Idrizi frenon Çelën

Champions-i ngre siparin, të gjithë kundër… Sitit

Ibra bën vizitë përpara Europës: Forca, energji!

Inter-Juventus, më në fund vjen aromë titulli

Abakarov siguron Olimpiadën, medalje bronzi në Botëror


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.