LAJMI I FUNDIT

Luhen në të njëjtin orar, mësoni sfidat që do të mbyllin javën e 4-të të Superiores

08:48 - 19.09.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Java e 4-të e Superiores do të mbyllet me dy sfidat që do të luhen në orën 15:00.
Laçi do të presë Vllazninë, ku do të kërkojnë fitoren njësoj si ndaj Teutës.

Nga ana tjetër shkodranët deri më tani numërojnë 1 fitore dhe 2 barazime, dhe duan të vazhdojnë që të mos humbasin asnjë ndeshje.

Teuta do të kërkojë 3 pikët pas humbjes së thellë ndaj Laçit. Të njëjtën gjë do kërkojë edhe Skënderbeu pas humbjes ndaj Tiranës.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.