LAJMI I FUNDIT

Napoli ka arsye për të festuar, Rrahmani lë pas dëmtimin dhe është gati për sfidën e parë në Champions

10:34 - 19.09.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Mbrojtësi shqiptar i Kosovës, Amir Rrahmani është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi.
Lajmi është bërë i ditur nga “Corriere dello Sport”.

Tashmë Rrahmani do të jetë në dispozicion të trajnerit Rudi Garsia për sfidën kundër Bragas në Champions.

Kapiteni i Kosovës është titullar i padiskutueshëm tek Napoli dhe rikthimi i tij shton entuziazmin përpara sfidës së parë në Ligën e Kampioneve.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.