BLUETOOTH

“Më pëlqejnë garat”/ E zbulon vetë këngëtari: Do të jem pjesë e Big Brother VIP 3

08:34 - 19.09.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Këngëtari i njohur Tiri Gjoci, gjatë një interviste në “Wake Up”, ka treguar interesin për t’u bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”. Sipas tij, ai është një person që i ka qejf garat dhe ka shumë për të dhënë. Ai tha se e dëshiron si eksperiencë dhe do që të jetë një ndër banorët e “BBV3”.
“Me thënë të drejtën, kam shumë qejf më tepër si eksperiencë. Unë jam tip që nuk i kam shumë qejf vendet e mbyllura dhe më duket si një sfidë me veten. Plus, jam një tip që e kam shumë qejf garën. Në momentin që futem në garë, ndryshoj dhe luftoj goxha”.

“Çfarë mendon se do i jepje “Big Brother”?“E para e punës, besoj se kam goxha për të dhënë. Votoni Tiri Gjocin, sepse nuk do ju zhgënjejë kurrë! Kam aspekte të tjera që njerëzit nuk ia kanë absolutisht idenë. Tirin e njohin si një njeri serioz, që është mendjemadh, nuk e di pse. Në rast se do futem atje, jam i sigurt që do jetë komplet e kundërta”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.