AKTUALITET

Vrau 39-vjeçarin shqiptar, greku shfaqet i penduar për krimin: Ishte gabimi më i madh i jetës sime

17:45 - 19.09.23 E.D
GSH APP Get it on Google Play

68 vjeçari grek Dhimitris Kutrumanis që vrau me plumb në kokë 39 vjeçarin shqiptar Brigen Limka është lënë në burg
Autori rreth orës 10:00 të mëngjesit ka dalë para Gjykatës së Pireut për të kërkuar falje para hetuesit. I moshuari, u shpreh se është i penduar për veprimin e tij.

“Jam penduar. Sinqerisht kërkoj falje, ishte gabimi më i madh i jetës sime. Dhe për këtë uroj dënimin tim”, dyshohet se ka deklaruar ai para hetuesit, i cili sipas informacioneve ka kërkuar ekzaminimin e tij nga një psikiatër.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.