Kosova

VIDEO/ Kadri Veselin nuk e mbajnë nervat në Kuvend: Të q***a robt!

17:19 - 21.03.18 Gazeta Shqiptare

Tensionet dhe gazi lotsjellës kanë karakterizuar seancën e Kuvendit të Kosovës këtë të mërkurë, kur pritej të votohej marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi.Seanca ka rinisur disa herë,  me deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje që kanë hedhur gaz lotsjellës për të katërtën herë duke e bërë të pamundur rinisjen e votimit

Në një nga këto momente tensioni, nervat nuk e kanë mbajtur as kryeparlamentarin Kadri Veseli.

Në një video të publikuar, shihet Kryeparlamentari i revoltuar tepër nga kjo situatë e krijuar, madje në një moment dëgjohen edhe të shara nga ana e tij.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.