20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 2 Dhjetor/ Prindërit e nuses rrëfejnë në gjyq. Shet nusen për 3 milionë lekë

07:00 - 02.12.19 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play
  • Prindërit e nuses rrëfejnë në gjyq

Shet nusen për 3 milionë lekë

  • Tenderi i ambulancave
Ministri Solis, mashtrim 200 mijë USD

Solis kërkon të fshihet pas makinave ruse “ZIS” në tenderin ku shteti pritet të humbasë të paktën 126 mijë dollare.
Në një tender që është anuluar, siç thotëe dhe vetë ministri, do të bliheshin 25 autoambulanca për Shëndetësinë shqiptare me 500 mijë dollarë të dhëna nga buxheti i shtetit

  • Intervistë/ Flet Aqif Cikalleshi

Gjenerali: Une ika por provat mund t’i zhdukin

  • Ende tabu

SIDA flasim vetëm në një ditë në vit

Dje në Shqipëri, në ditën ndërkombëtare kundër SIDA-s, nuk pati asnjë dëshmitar të famshëm të kësaj kauze, ashtu siç nuk pati dhe dy vite te shkuara, ashtu siç nuk do të ketë as vitin që vjen…

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.