20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 4 Dhjetor/ Tenderi i ambulancave, Solis dorëzohet

07:00 - 04.12.19 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play
  • Anullohet blerja e 18 makinave 500 mijë dollarë

Tenderi i ambulancave, Solis dorëzohet
  • Ora me fytyrën e Enverit përçan komunistët

Kulisat e një pakti

Pse u prish Hajdaraga me gjeneralin

“Kokat e dikasterit kanë qenë në dijeni të fakteve që janë publikuar deri tani se fundi qysh me 16 qershor të këtij viti, kur një material i hollësishëm i siguruar pas një kontrolli të organeve kompetente i është dëerguar ministrit Hajdaraga dhe policisë kriminale të ushtrisë.

  • Kryeministri/ Antikorrupsioni

Meta: Doganat rrezik elektoral

  • Nje trotuar i bllokuar

Poçi, hiq taborre nga Teatri

Me siguri që Ministri i  Rendit Spartak Poçi nuk do ta keqkuptonte mesazhin që Gazeta i dërgon sot: “Hiq taborre nga Teatri”. Duam vetëm t’i tregojmë Ministrit se gardhi…

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.