Aktualitet

Video/ Mbërrin në Spitalin Infektiv një i dyshuar me COVID-19

11:26 - 09.04.20 gsh

Një person i dyshuar me koronavirus ka mbërritur në Spitalin Infektiv paraditen e sotme.Gazetari Erjon Skëndaj raportoi se bëhet fjalë për një burrë rreth të 50-ave që ka zbritur nga ambulanca dhe është futur me këmbët e tij brenda spitalit.

Ky është rasti i parë i dyshuar për sot me koronavirus. Ndërkohë MSH bëri të ditur se janë 9 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.