Foto-galeri

Komike dhe të frikshme, fotot e parkimeve më të tmershme

18:11 - 14.11.20 Gazeta Shqiptare

Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.Teksa për disa shqetësimi më i madh është të gjejnë një vend për të parkuar, për të tjerë është si të parkojmë.

Rastet e mëposhtme janë nga më çuditshmet dhe tregojnë situata komike të njerëzve që nuk dinë të parkojnë mjetin.

459879 459890 459889 459888 (1) 459887 (1) 459886 459885 459884 459883 (1) 459882 459881 459880
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.