Foto-galeri

Në shtëpi apo në zyrë? Imazhet që tregojnë se puna në karantinë është argëtuese

20:05 - 18.11.20 Gazeta Shqiptare

Të punuarit nga shtëpia tani është kthyer në një gjë normale dhe nuk mund të konsiderohet më privilegj.Me fakte që vërtetojnë se puna nga zyra e shtëpisë mund të të bëjë më produktiv, ndodh që të jetë edhe më argëtuese se të shkosh te zyra.

Për t’ju vërtetuar juve se sa argëtuese është të punosh nga shtëpia, “Bright Side” ka mbledhur disa fotografi qesharake të njerëzve të ndryshëm.

 

443552 443563 443562 443561 443560 443559 443558 443557 443556 443555 443554 443553
<
>

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.