Kryesore

Ndarja nga jeta e Kasem Hysenbelliut, Tritan Shehu: Vizionar e i patjetërsueshëm, krijon një boshllëk të pazëvendësueshëm

16:15 - 05.12.20 Gazeta Shqiptare

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka dhënë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Presidentit të televizionit ‘’Fax News’’ Kasem Hysenbelliu prej COVID-19 pas disa ditësh kurim në Turqi.Shehu thotë se z.Hysenbelliu ishte një mik i tij, vizionar e i patjetërsueshëm duke lënë një boshllëk të pazëvendësueshëm tek familja, kolegët dhe puna e tij.

STATUSI NGA TRITAN SHEHU

Nje nga lajmet me te trishta e tronditese na erdhi sot:

Kasemi, miku im, gazetari e publicisti kurajoz, vizionar e i pa tjetersueshem ne idete e bindjet e tij, u nda nga familja, koleget, puna e tij, miqte, nga te gjithe ne, duke krijuar nje boshllek te pa zevendesueshem.

Ngushellimet me te sinqerta te gjitheve!

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.